ONLINE COACHING

chceš zažiť progres v tréningu bez strielania na slepO?

Zameriavame sa na tréning s dospelými aj bez predchádzajúcich skúseností s gymnastickým tréningom. Zlepšujeme rozsahy, silu a učíme ľudí stáť na rukách. Naši klienti v každom veku sú dôkazom toho, že keď sa chce tak vek je iba číslo. Radi ťa budeme sprevádzať na ceste k tvojím cielom.

Jefferson curl

Čo získaš tréningom s nami?

Online coaching je v prvom rade zameraný na výsledky – pozitívnu zmenu. Našimi dlhoročnými skúsenosťami ti poskytneme metódy a postupy, aby sme Ti pomohli naplno rozvinúť tvoj pohybový potenciál. Spolupráca sa začína vstupným dotazníkom, ktorým zhodnotíme kde sa práve nachádzaš. Ďalej na základe tvojich osobných cieľov a tréningových možností nasleduje príprava programu. Počas tréningového procesu ťa budeme sprevádzať prostredníctvom hodnotenia, dynamických zmien v tréningu a neustálej spätnej väzby. Už sme v tom spolu.

online coaching appka

Prácu nám uľahčuje profesionálna a prehľadná platforma True Coach. V nej je vytvorený program, inštruktážne videá, popisy a taktiež slúži na komunikáciu medzi nami. Svoje cvičenie s videami tam jednoducho nahráš a tým pádom zdielaš s nami.

Program na mieru

Na základe vstupného testovania ti vytvoríme program s ohľadom na tvoj súčasný level. Program vieme prispôsobiť tvojmu životnému štýlu, dostupnému času alebo iným športovým aktivitám. Program je dynamický a vyvíja sa spolu s tebou.

Spätná väzba

Kontrola formy prebieha rovnako ako úprava programu 1x týždenne. Okrem toho sme tu pre teba 24/7 na whatsupe.

Výsledky študentov

Radi by sme ti predstavili niekoľko ľudí, ktorí na sebe zamakali a naučili sa stojku.

SILA, FLEXIBLITA A STOJKY

Sila zahŕňa budovanie „upperbody basics“: muscle up, planche, handstand push up, handstand pressy, front lever, 360 pulls, one arm chin up, každý miľník po ceste a niečo extra. Spodná časť tela pracuje smerom ku kapacite nôh tak aby boli výbušné, silné, ale aj mobilné. To zahŕňa prácu s olympijskou tyčou, ktb, bodyweight cvičenia, plyometriu a mnoho ďalších drillov. Flexibilita zahŕňa zlepšenie predklonu, pancake stretch, fronsplit, middlesplit a mostík. Práca na stojke zahŕňa prípravné cvičenia, budovanie kapacity o stenu až po balans v priestore. Pre tých, ktorým už nerobí problém balansovať máme pripravené rôzne tvary, zaujimavé výmeny a pressy.

Ako sa prihlásiť?

Online coaching funguje na báze 8 týždňových tréningových blokov. Minimálna viazanosť je teda 2 mesiace. Tréning je dynamický. Mení sa a prispôsobuje sa tomu ako ty trénuješ a progresuješ. Budeš mať možnosť nahrávať svoje videá z cvičenia a zápisky do aplikácie na kontrolu formy. Toto všetko je potrebné na to, aby sme ti mohli dať čo najlepší feedback a ty si mohol čo najefektívnejšie napredovať.

1

Klikni na tlačidlo chcem začať a napíš nám o čo by si mal záujem!

2

My sa ti ozveme späť a objasníme si tvoje tréningové ciele, časové a tréningové možnosti. Následne ti pošleme prístup do coachovacej platformy, kde ťa bude čakať tvoj assessment.

3

Ďalej nasleduje tvorba tréningového programu z našej strany. Coaching sa začína až vtedy, čo obdržíš svoj program a začneš trénovať!

Online Coaching

149 / MESIAC
  • Tréningový program pre tvoje cieľe a možnosti
  • Týždenné hodnotenie formy a feedback
  • Naše inštruktážne videá a textové popisy
  • Možnosť 1 FREE osobného tréningu / mesiac
  • Pre všetky výkonnostné levely
Obľúbené

VŠETKY VÝKONNOSTNÉ LEVELY SÚ VÍTANÉ

Čo robí túto metódu takou špeciálnou? Toto nie je „tu máš svoj ebook, program a rob si s tým čo chceš“. Toto nie je ani ctrl c – ctrl v. Toto je skutočná hodnota a my sa snažíme odovzdávať klientom všetko čo vieme. Aj napriek tomu, že sa nemusíme stretnúť osobne, sa dozvieme ako tvoje telo funguje a na čo reaguje najlepšie. Nepotrebuješ chodiť na skupinové tréningy alebo platiť si osobného trénera, ktorý ti bude rátať opakovania. Budeš napredovať rýchlejšie a naučíš sa prebrať zodpovednosť za svoj každodenný tréning.

Verified by MonsterInsights